Ogłoszenia duszpasterskie 19.09.2021

- W pn. wsp. św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

- We wt. święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

- W czw. wsp. św. Pio z Pietrelciny, kapłana.

- W pt. święto rocznicy poświęcenia katedry w Bielsku-Białej.

- W sob. (ostatnia m-ca) Msza Święta o 17.00 będzie odprawiona w tradycyjnym rycie rzymskim.

- Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w sob. 25.09 po Mszy Świętej o 17.00 i w ndz. 26.09 o 9.30 w kościele.

- Sakramentu Bierzmowania udzieli ks. bp Piotr Greger 27.09 (pn.) podczas Mszy Świętej o godz. 17.00

- Proszę młodzież bierzmowaną wraz z rodzinami o przygotowanie kościoła do tej uroczystości, dekorację, kwiaty, jak również skoszenie trawników wokół kościoła, plebani i skarpy przy parkingu parafialnym, wyplewienie trawy spomiędzy kostki brukowej przed k-łem, sprzątanie k-ła i pomieszczeń pod k-łem w sob. od 9.00 Trawniki można skosić wcześniej, jak również wyplewienie trawy przy odpowiedniej pogodzie.

Terminy spotkań grup działających przy parafii:

- Róże Różańcowe mają spotkania formacyjne podczas zmianki różańca w I niedziele po Mszy Świętej o 8.30

- Spotkanie Kręgu Biblijnego w I wt. miesiąca po Mszy Świętej o 17.00

- Zbiórki ministrantów i lektorów w I i II czwartki miesiąca po Mszy Świętej o 17.00

- Spotkania męskiej Służby Ołtarza posługującej w tradycyjnym rycie rzymskim

w IV czwartki miesiąca po Mszy Świętej o 17.00

Copyright © 2021 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.