Ogłoszenia duszpasterskie 17.06.2018

- Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. w dni powszednie, w ndz. po Mszy św. o 8.30

- W czw. wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

- W pt. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00

- W ndz. uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Skł. przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

- Wyjazd ministrantów, lektorów i scholii na wycieczkę autokarową do Wadowic 27.06 (śr.) o 8.00 od kościoła i 8.05 od szkoły w Twardorzeczce. Powrót ok. 15.00

W programie wycieczki zwiedzanie muzeum domu rodzinnego św. Jana Pawła II. Zapisy w zakrystii. Zapraszam na wycieczkę również rodziny ministrantów i scholii. Koszt wycieczki: dzieci 10,- dorośli 30,-