Buy professional website templates for an affordable price and sign up with the best web host.

Ogłoszenia duszpasterskieOgłoszenia duszpasterskie 18.02.2018

- W ndz. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.30 i dodatkowa Msza św. bezpośrednio po Gorzkich Żalach.

- We wt. spotkanie Kręgu Biblijnego w sali pod kościołem po Mszy św. o 17.00. Zapraszam wszystkich chętnych na wspólne czytanie i rozważanie Bożego Słowa.

- W śr. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

- Spotkanie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. II gim. i III gim. w czw. 22.02 po Mszy św. o 17.00 w sali pod kościołem.

- W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 i Msza św. o 17.00. Nie będzie Mszy św. rano. Biorąc pobożny udział w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

- Spotkanie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. VII w pt. 23.02 po Mszy św. o 17.00 w sali pod kościołem.

- W przyszlą ndz. 25.02. modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki (dzieło Ad gentes). Składka przeznaczona na cele duszpasterstwa w diecezji.

- W przedsionku kościoła jest wystawiona Parafialna Księga Trzeźwości, do której osoby podejmujące abstynencję mogą się wpisać, jak również osoby, które podejmują modlitwę lub ofiarę w int. kogoś uzależnionego lub nadużywającego alkohol. Modlimy się w zapisanych intencjach podczas Mszy św. w Wielkim Poście.

- Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w 5 Ndz. W. Postu. Będą trwały 18-21marca. Będzie je prowadził ks. Marcin Suchanek.

Podkategorie

Czytanie na każdy dzień:

 Fragment z Ewangelii
z dzisiejszych czytań
liturgicznych

Wiadomości diecezjalne:

 Skrót najważniejszych wydarzeń
 z naszej diecezji w formie
krótkiego dziennika telewizyjnego

Copyright © 2018 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Joomla 1.7 Templates designed by College Jacke