Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2019

- W śr. święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

- W pt. modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

- W sob. święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

- W śr., pt., i sob. przypadają Kwartalne Dni Modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców.

- W ndz. kwestą przed kościołem będziemy wspierać diecezjalne radio „Anioł Beskidów”.

- Odpust parafialny, ku czci Matki Bożej Różańcowej będziemy obchodzić w niedzielę 13 października. Kazanie odpustowe wygłosi i Sumie odpustowej o 11.30 będzie przewodniczył ks. prał. Władysław Nowobilski.

Copyright © 2019 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.