Ogłoszenia duszpasterskie 23.09.2018

- W pn. święto poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku-Białej.

- We wt. 25.09 spotkanie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. VIII po Mszy św. o 17.00 w sali pod kościołem.

- W śr. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy .

- W czw. wsp. św. Wincentego a Paulo, kapłana. Spotkanie (czw. 27.09) dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. III gim. i kl. I szkoły średniej po Mszy św. o 17.00 w sali pod kościołem.

- W pt. wsp. św. Wacława, męczennika.

- W sob. święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

- Zmianka różańcowa będzie w ndz. 30.09 po Mszy św. o 8.30 ze wzgl. na uroczystość odpustową, którą będziemy obchodzić w I-ą ndz. października.

- Odpust parafialny, ku czci Matki Bożej Różańcowej będziemy obchodzić w niedzielę 7 października. Kazania odpustowe wygłosi ks. Andrzej Urbański a Sumie odpustowej o 11.30 będzie przewodniczył ks. Zdzisław Tracz. Podczas tej Mszy św. będzie w naszej parafii obchodził Jubileusz 40- lecia kapłaństwa. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o 10.30