Ogłoszenia duszpasterskie 01.08.2021

- W pn. spełniając zwykłe warunki, można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli.

- W śr. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wsp. św. Jana Marii Vianneya, kapłana.

- W I czw. dziękujemy Bogu za sakrament Eucharystii i Kapłaństwa, modlimy się za kapłanów, prosimy o liczne i dobre powołania do służby w Chrystusowym Kościele. Spowiedź od 16.30.

- W pt. święto Przemieniania Pańskiego.

- W I piątek miesiąca oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msze św. o 6.30 i 17.00   Spowiedź o 16.30. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 7.30

- W I sob. m-ca oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Różaniec po Mszy Świętej poprowadzi Róża Marii Ziemba.

- Rozpoczynamy miesiąc trzeźwości i abstynencji. Swoje postanowienia i intencje można wpisywać do Parafialnej Księgi Trzeźwości. W tych intencjach będziemy się modlić podczas Mszy Świętych.

Copyright © 2021 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.