Ogłoszenia duszpasterskie 10.12.2017

- Roraty o 6.30 w pn., śr., pt., o 17.00 we wt., czw. i sob. Coraz liczniej bierzmy udział w procesji z lampionami i świecami zarówno dzieci, jak i młodzież i dorośli.

- Spotkanie Kręgu Biblijnego we wt. po Mszy św. w sali pod kościołem.

- W pt. oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca.

- Spotkanie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. II gim. i III gim. W pt. 15.12 o 17.00 w sali pod kościołem.

- Spotkanie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. VII w sob. 16.12 po Mszy św. o 17.00 w sali pod kościołem.

- W przyszłą ndz. (III niedziela miesiąca) ofiary zebrane podczas Mszy św. będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Proszę o składanie ofiar w III-e ndz. m-ca w podpisanych kopertach, abym mógł wpisywać ofiarodawców do parafialnej księgi fundacyjnej.

- Spowiedź przedświąteczna będzie 18 grudnia (pn.) od 14.00 – 17.30. Spowiadać przyjadą księża z sąsiednich parafii.

- W zakrystii i przedsionku kościoła można nabyć wigilijne świece „Caritas”. Dochód przeznaczamy na dofinansowanie obiadów dla kilkoro dzieci z naszej parafii uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Twardorzeczce.

- W przedsionku kościoła można składać (jak w poprzednie lata) produkty żywnościowe na świąteczny stół dla uboższych rodzin z naszej parafii.

W pierwszej kolejności będą to rodziny wielodzietne, a następnie osoby samotne i chore. Paczki będą przygotowane przez Zespół Charytatywny i dostarczone przed Świętami. Zbiórka darów będzie trwać od 11-20.12.2017. Dzielenie się z bliźnimi jest najdojrzalszym owocem adwentowego czuwania i nawracania się.

KOLĘDA OSTRE-TWARDORZECZKA 2017/2018

Środa 27.12.2017

Ostre – Od granicy z Lipową do P. Bieguna
Od ul. Do Zapory, Beskidzka, Miodunki, Aloesowa, Czarnuszki, Rozmarynowa, Mniszka, Melisy, Pokrzywowa, Ziołowa, Bazyliowa, Cynamonowa, Rumiankowa, Macierzanki, Chmielowa, Szafranowa.

Czwartek 28.12.2017

Ostre - Od PP. Czuba na Kępę
ul. Beskidzka, Lawendowa, Lubczykowa, Szałwii, Imbirowa, Nagietkowa, Świetlika, Majerankowa, Miętowa.

Piątek 29.12.2017

Ostre – Za Nowe
ul. Beskidzka, Tymiankowa, Anyżowa, Kminkowa,
Twardorzeczka
ul. Cynkowa, Magnezowa, Piaskowa, Górska, Rubinowa.

Sobota 30.12.2017

Twardorzeczka – Od PP. Biegun wzdłuż drogi od Leśnej cz.I
ul. Widokowa, Koralowa, Lazurytu, Bursztynowa, Neonowa, Dolomitowa, Siarkowa, , Turkusowa, Opalowa, Krzemowa, Kwarcowa, Malachitowa, do Widokowa 172

Wtorek 2.01.2018

Twardorzeczka –wzdłuż drogi od Leśnej w str. Szkoły i Radziechów cz.II
ul. Widokowa od Tlenowej, Halitowa, Nefrytowa, Kryształowa w str. Radziechów.

Środa 3.01.2018

Twardorzeczka – Holica
ul. Platynowa, Litowa, Miodowa, Leśna, Diamentowa, Plazmowa, Granatowa, Grafitowa, Sodowa.

Sobota 6.01.2018

od. godz. 13.00
Twardorzeczka – Od Sklepu do P. Sołtysa
ul. Górska, Barytowa, Topazowa, Perłowa.

Niedziela 7.01.2018

od. godz. 13.00
Twardorzeczka – Od PP. Piecuch do Domu Katechetycznego
ul. Górska, Cyrkonowa, Srebrna, Złota, Św. Anny, Widokowa.

Poniedziałek 8.01.2018

Twardorzeczka – Sośniny od PP. Zielińskich do Szkoły
ul. Szafirowa, Turkusowa, Halitowa, Cytrynu, Kryształowa, Złota, Górska.

Copyright © 2017 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.