Ogłoszenia duszpasterskie 19.04.2021

- W pt. uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

- W sob. (ostatnia m-ca) Msza Święta o 17.00 będzie odprawiona w tradycyjnym rycie rzymskim.

- Termin I Komunii św. został przeniesiony na prośbę rodziców na ndz. 6 czerwca podczas Mszy Świętej dodatkowej o 12.00

- Termin bierzmowania dla młodzieży z obecnej kl. VIII i I śr. został wyznaczony na 27.09.2021

W naszym kościele na nabożeństwie mogą być 34 osoby, pozostałe osoby mogą uczestniczyć wokół kościoła zachowując wymogi obostrzeń wynikające z pandemii tj. bezpieczna odległość: 1,5 m od siebie i ubrane maseczki zasłaniające usta i nos. Szczegóły wymogów są zawarte w Dzienniku Ustaw.

Copyright © 2021 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.