Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020

- Msze św. w październiku są o 17.00 ze wzgl. na nabożeństwa różańcowe, które rozpoczynamy o 16.30

- W niedziele nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o 8.30

- W tym tygodniu poprowadzą różaniec:

pn.- Pan Organista i Pan Michalski

wt.- Pan Organista i Pan Michalski

śr.- Róża Anny Knapek

czw. – Ministranci

pt. – Róża Jadwigi Smolarek

sob.- Róża Kazimierza Rubysa

- W śr. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Święto św. Apostołów Szymona Judy Tadeusza.

- W sob. (IV m-ca) Msza Święta o 17.00 w tradycyjnym rycie rzymskim.

- W ndz. 1.11 przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 8.30 i 10.30

Po Mszy św. o 8.30 zmianka tajemnic różańcowych.

Msza św. i procesja na cmentarzu w Radziechowach odwołana.

- Odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące można uzyskać: od Uroczystości Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny przez pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie Ojcze nasz i Wierzę, modlitwy w int. polecanych przez Papieża, przyjęcia łaski sakramentalnej spowiedzi i Komunii świętej, zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu; w dniach od 1-8 listopada nawiedzając pobożnie cmentarz, modląc się za zmarłych, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.

- Pomagajmy w sąsiedztwie rodzinom, które uwięziono na tzw. „kwarantannach”. Proszę mnie też o takich rodzinach informować, abym mógł zorganizować, gdy zajdzie taka potrzeba, pomoc wraz z Radą Parafialną i Zespołem Charytatywnym.

Copyright © 2020 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.