Ogłoszenia duszpasterskie 24.01.2021

- W pn. Święto Nawrócenia Św. Pawła, apostoła.

- We wt. wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, bpów.

- W czw. wsp. św. Tomasza z Akwinu, kapłana i dra K-ła. Spotkanie mężczyzn Tradycji Katolickiej po Mszy Świętej o 17.00

- W sob. (ostatnia m-ca) Msza Święta o 17.00 będzie odprawiona w tradycyjnym rycie rzymskim.

- Pomagajmy w sąsiedztwie rodzinom na tzw. „kwarantannach” i osobom chorym. Proszę mnie też o takich rodzinach i osobach informować, abym mógł zorganizować, gdy zajdzie taka potrzeba, pomoc wraz z Radą Parafialną i Zespołem Charytatywnym.

Copyright © 2021 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.