Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 16-22.09.2019

Poniedziałek 16.09

6.30         Za + Franciszka Wolnego z żoną Heleną, zięciem i rodzicami

Wtorek 17.09

17.00       Za + + siostry z Róży Heleny Knapek i ++ z ich rodzin

Środa 18.09

6.30         Za + Andrzeja Jaska

Czwartek 19.09

17.00       Za + Edwarda Zemana 20 r. śm. z żoną Marią

Piątek   20.09

6.30         Za + Andrzeja Jaska

Sobota 21.09

17.00       Za + Juliana Dziergasa 13 r. śm. z rodzicami

Niedziela 25 Zw.   22.09

8.30         Za + Józefa Pielę 12 r. śm. z żoną Joanną
10.30          Za + Marię Knapek 45 r. śm. z mężem Karolem i synem Antonim

Copyright © 2019 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.