Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 19-25.02.2018

Poniedziałek 19.02

6.30         Za + Ewę Damek

Wtorek 20.02

17.00       Za + Jarosława Boba 1 r. śm.

Środa 21.02

6.30         Za + Michała Płonkę

Czwartek 22.02

17.00       Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i op. Matki Bożej dla Danuty
               i Radosława, i córki Marysi

Piątek 23.02

17.00      Za + Eugeniusza Knapka

Sobota 24.02

17.00       Za ++ siostry z Róży Barbary Tracz i ++ z ich rodzin

Niedziela 2 Wielkiego Postu 25.02

8.30         Za + Jana Michalskiego 1 r. śm.
10.30       Za + Tadeusza Knapka 10 r. śm. z rodzicami i teściami
17.00          Za + Józefa Piecuch 9 r. śm.