Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 25-31.01.2021

Poniedziałek 25.01

6.30       Za + Walerię Turczak (30 dz. po śm.)

Wtorek 26.01

17.00     O bł. Boże, op. Matki Bożej Różańcowej i zdrowie dla Ani w 1 r.
             urodzin i chrztu, i dla jej rodziców

Środa 27.01

6.30       Za + Elżbietę Knapek (30 dz. po śm. od Róży Barbary Tracz)

Czwartek 28.01

17.00     Za + Wandę Wiercigroch 16 r. śm.

Piątek 29.01

6.30       Za + Stanisława Rubysa

Sobota 30.01

17.00     O bł. Boże i op. Matki Bożej dla Bartłomieja
               (Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim)

Niedziela 4 Zw. 31.01

8.30       Za + Anielę Cembala z mężem, synami i zięciem
10.30      Za + Janinę Baranowską i dusze w czyśćcu cierpiące

Copyright © 2021 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.