Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 19-25.04.2021

Poniedziałek 19.04

6.30     Za + Marcina Wandzla 33 r. śm. z rodzicami

Wtorek 20.04

17.00   Za + Helenę Tlałka
           (Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim)

Środa 21.04

6.30     Za + Stanisława Lonca

Czwartek 22.04

17.00   Za + Marię Rubys 33 r. śm. z mężem

Piątek 23.04

6.30     Za + Rozalię Polak 3 r. śm.

Sobota 24.04

17.00   Za + Józefa Barcika 4 r. śm. z rodzicami i teściami
           (Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim)

Niedziela 4 Wielkanocna 25.04

8.30     Za + Rudolfa Koniora z rodzicami i teściami
10.30      Za + Michała Płonkę 4 r. śm.

Copyright © 2021 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.