Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 13-19.08.2018

Poniedziałek 13.08

6.30           Za + Władysława Rubysa (od Kręgu Biblijnego)

Wtorek 14.08

17.00         O bł. Boże i op. Matki Bożej Różańcowej w 30 r. urodzin

Środa Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny 15.08

8.30          Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i op. Matki Bożej dla Natalii i Jacka
                 w 10 r. ślubu i dla synów
10.30        Za + Urszulę Rubys z mamą Stefanią i siostrą Bożeną

Czwartek 16.08

17.00        Za + Aleksandra Żubrowskiego

Piątek 17.08

6.30          Za + Rudolfa Polaka ( 30 dz. po śm.)

Sobota 18.08

17.00        Za + Bolesława Cembalę z rodzicami, teściami i córką