Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 05-11.12.2022

Poniedziałek 5.12

6.30     O bł. Boże i op. Matki Bożej Różańcowej dla dzieci

Wtorek 6.12

17.00   Dziękczynna za dar życia dzieci i wnuków z prośbą o bł. Boże, dary
             Ducha Świętego i op. Matki Bożej Różańcowej

Środa 7.12

6.30     Za + Edwarda Tlałkę (30 dz. po śm.)

Czwartek 8.12

17.00   Za + Marię Kobza (dar imieninowy)

Piątek 9.12

6.30     Za + Antoninę Duraj (30 dz. po śm.)

Sobota 10.12

17.00   W int. Ojczyzny (od parafian)

Niedziela 3 Adwentu 11.12

8.30     Za + Anielę Kublin 25 r. śm. i ++ z rodziny Kublin
10.30      Za + Wawrzyńca Rysia

Copyright © 2022 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.