Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 20 - 26.01.2020

Poniedziałek 20.01

6.30         Za + Stanisława Knapka

Wtorek 21.01

17.00       Za + Antoniego Knapka 19 r. śm. z rodzicami, siostrą i szwagrem

Środa 22.01

6.30         Za + Helenę Wojtusiak 5 r. śm.

Czwartek 23.01

17.00       Za + Helenę Wolną z mężem, zięciem i rodzicami

Piątek 24.01

6.30         Za + Jacka Błachuta (30 dz. po śm.)

Sobota 25.01

16.00       O bł. Boże i opiekę św. Huberta dla myśliwych z Koła Łowieckiego
               Beskid-Żywiec i ich rodzin, oraz za ++ myśliwych z okazji 60 rocznicy
               powstania Koła Łowieckiego
17.00       O bł. Boże, op. Matki Bożej Różańcowej i zdrowie dla sióstr z Róży
               Władysławy Skórzak i ich rodzin

Niedziela  26.01

8.30         Za + Józefa Mikę 30 r. śm. z żoną i rodzicami
10.30       Za + Pawła Laszczaka z żoną i dziećmi, i za + Karola Duraja z żoną i dziećmi

Copyright © 2020 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.