Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 18-24.03.2019

Poniedziałek 18.03

6.30         Za + Józefa Wojtusiaka z żoną Wiktorią i synową Heleną

Wtorek 19 .03

17.00       Za + Józefa Mizię z zięciem

Środa 20.03

6.30         Za + Franciszka Knapka z żoną Heleną, synami i córką

Czwartek  21.03

17.00       Za + Eugeniusza Knapka

Piątek   22.03

17.00       Za + Stanisława Płonkę

Sobota 23.03

17.00       Za + Jana Barteczko z rodzicami i bratem

Niedziela 3 W. Postu   24.03

8.30         Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i op. Matki Bożej Różańcowej dla
               Marii w 70 r. urodzin
10.30       Za + Mariannę Głodkowską z siostrą Janiną i rodzicami
17.00          Za + Otto Holisza 5 r. śm.

Copyright © 2019 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.