Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 18-24.11.2019

Poniedziałek 18.11

6.30        Za + Jana Zielińskiego

Wtorek 19.11

17.00      Za + Michała Laszczaka 7 r. śm.

Środa 20.11

6.30        Za + Marię Kobza

Czwartek 21.11

17.00      Za + Tomasza Kobzę

Piątek 22.11

6.30       Za + Zofię Jagosz

Sobota 23.11

17.00     Za + Wiktorię Wandzel z mężem Marcinem, rodzicami, synami i ich
             żonami

Niedziela 34 Zw.   24.11

8.30       Za + Michała Mikę z żoną i siostrą
10.30     Za + Helenę Lalik 2 r. śm. z córką Ewą

Copyright © 2019 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.