Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 26.10-01.11.2020

Poniedziałek 26.10

17.00     O bł. Boże, op. Matki Bożej w chorobie z prośbą o powrót do zdrowia

Wtorek 27.10

17.00     Za + Emilię Tracz 2 r. śm.

Środa 28.10

17.00     Za + Tadeusza Knapka

Czwartek 29.10

17.00     O bł. Boże i op. Matki Bożej dla Katarzyny
               (Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim)

Piątek 30.10

17.00     Za + Jana Wandzla 15 r. śm.

Sobota 31.10

17.00     Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i op. Matki Bożej dla sióstr z Róży
               Anny Knapek i ich rodzin
             (Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim)

Niedziela Uroczystość Wszystkich Świętych 1.11

8.30         Za + + parafian
10.30       Za ++ parafian w 2020 r.

Copyright © 2020 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.