Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 30.03-5.04.2020

Poniedziałek 30.03

6.30         Za + Jacka Błachuta

17.00       Za + Franciszka Knapka z żoną Heleną, synami i córką

Wtorek 31.03

6.30        Za + Edwarda Kociołka

17.00      Za + Józefa Wojtusiaka z żoną Wiktorią i synową Heleną

Środa 1.04

6.30        Dziękczynna w 42 r. ślubu Adama i Danuty, o bł. Boże i op. Matki Bożej

17.00      W int. Bogu wiadomej

Czwartek 2.04

17.00      Za + Władysława Jurasza 18 r. śm. z żoną Anielą

Piątek 3.04

6.30        Za + Jacka Błachuta

17.00      Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i op. Matki Bożej

dla całej rodziny

Sobota 4.04

17.00      Za + Józefa Barcika 3 r. śm. z rodzicami, teściami i siostrą

Niedziela Męki Pańskiej- Palmowa 5.04

8.30        Za + Rudolfa Koniora z rodzicami i teściami, siostrą i szwagrem

10.30      Za + Annę Pawlus 5 r. śm. z mężem, synami i zięciami
17.00      O bł. Boże i op. Matki Bożej dla rodziny

Copyright © 2020 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.