Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 15-21.07.2019

Poniedziałek 15.07

6.30         Za + Józefa i Wiktorię Wojtusiak z synową Heleną

Wtorek 16.07

17.00       Za + Zofię Tracz 1 r. śm.

Środa 17.07

6.30         Za + Stanisława Knapka

Czwartek 18.07

17.00       Za + Urszulę Lach 4 r. śm.

Piątek   19.07

6.30         Za + Daniela Mrózek 1 r. śm.

Sobota 20.07

17.00       Za + Stefana Rogacza 18 r. śm.

Niedziela 16 Zw.   21.07

8.30         Za + Jana Knapka z żoną Anną i synem Stanisławem
10.30        Za + Annę Mika z mężem i rodzicami

Copyright © 2019 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.