Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 17 - 23.02.2020

Poniedziałek 17.02

6.30         Za + Walerię Knapek (30 dz. po śm.)

Wtorek 18.02

17.00       Za + Władysława Piecucha 23 r. śm. z rodzicami i teściami

Środa 19.02

6.30         Za + Henryka Jagosza (3o dz. po śm.)

Czwartek 20.02

17.00       Za + Jerzego Żubrowskiego 1 r. śm.

Piątek 21.02

6.30         Za + Eugeniusza Kublina

Sobota 22.02

17.00       O bł. Boże, op. Ducha Świętego i Matki Bożej Różańcowej dla
               Weroniki w 18 r. urodzin

Niedziela 7 Zw. 23.02

8.30         Za + Józefa Pawlusa z żoną i synami
10.30       Za + Tadeusza Knapka 12 r. śm. z rodzicami i teściami

Copyright © 2020 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.