Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 08-14.08.2022

Poniedziałek  8.08

6.30      Za + Grzegorza Jurka

Wtorek 9.08

17.00    O pokój na świecie i w naszej Ojczyźnie

Środa   10.08

6.30      W int. Ojczyzny

Czwartek 11.08

17.00    O bł. Boże i op. Matki Bożej Różańcowej dla Dariusza i Bożeny
             Kochanowskich

Piątek  12.08

6.30      O trzeźwość w rodzinach i zerwanie z nałogiem dla synów

Sobota  13.08

17.00    Za + Annę Jasek z mężem Stanisławem i rodzicami

Niedziela 20 Zw. 14.08

8.30      O bł. Boże, op. Matki Bożej Różańcowej i zdrowie dla sióstr z Róży
             Marii Kmiecik i ich rodzin
10.30       Za + Urszulę Rubys z mamą Stefanią i siostrą Bożeną

Copyright © 2022 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.