Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 20-26.05.2019

Poniedziałek 20.05

6.30         Za + Józefa i Wiktorię Wojtusiak z synową Heleną

Wtorek 21.05

17.00       Za + Franciszka Knapka z żoną Heleną, synami i córką

Środa 22.05

6.30         Za + Stanisława Wieczorka (30 dz. po śm.)

Czwartek   23.05

17.00       O bł. Boże i op. Matki Bożej dla Hani i Henia, i dla całej rodziny

Piątek   24.05

6.30         Za + Annę Bednarz

Sobota 25.05

17.00      Za + Apolonię Jasek 5 r. śm. z mężem i synem

Niedziela 6 Wielkanocna   26.05

8.30         O bł. Boże, op. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych i zdrowie dla
                sióstr z Róży Barbary Tracz i ich rodzin
10.30       Za + Józefa Sewerę 20 r. śm.

Copyright © 2019 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.