Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 23-29.04.2018

Poniedziałek 23.04

6.30         Za + Łucję Semik

Wtorek 24.04

17.00       Za + Jana Bednarza 1 r. śm.

Środa 25.04

6.30         Za + Ludwikę Pietraszko

Czwartek   26.04

17.00       Za + Marię Rubys 30 r. śm. z mężem Wojciechem

Piątek 27.04

6.30         Za + Marię Knapek

Sobota 28.04

17.00       Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, op. Matki Bożej i zdrowie dla
               Heleny w 75 r. urodzin i dla Magdaleny w 35 r. urodzin

Niedziela 5 Wielkanocna 29.04

8.30         Za + Mieczysława Gałeckiego 4 r. m.
10.30          Za + Annę Pawlus 3 r. śm. z mężem, synami i zięciami