Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 17-23.01.2022

Poniedziałek 17.01

6.30       Za + Anielę Urbańską

Wtorek 18.01

17.00     Za + Piotra Adamczyka

Środa 19.01

6.30       Za + Karolinę Knapek

Czwartek 20.01

17.00     Za + Helenę Wolną z mężem

Piątek 21.01

6.30       Za + Jana Lalika

Sobota 22.01

17.00     O bł. Boże i op. Matki Bożej Różańcowej dla Wiktorii Waliczek 3 r.
             urodzin i dla jej rodziców

Niedziela 3 Zw. 23.01

8.30       Za + Marcina Pawlusa z mamą Marią
10.30         Za + Antoniego Knapka 21 r. śm. z rodzicami, siostrą i szwagrem

Copyright © 2022 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.