Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 11-17.12.2017

Poniedziałek 11.12

6.30         Za + Czesławę Jagosz

Wtorek 12.12

17. 00      Za + Wiktorię i Józefa Wojtusiak z synową Heleną

Środa   13.12

6.30         Za + Jana Michalskiego

Czwartek 14.12

17.00       Za + Helenę i Franciszka Knapek z synami i córką

Piątek 15.12

6.30         Za + Jana Bednarza

Sobota 16.12

17.00       Za + Annę Małyszko

Niedziela 3 Adwentu 17.12.2017

8.30         Za + Anielę Kublin 20 r. śm. z mężem Józefem i wnuczką Eweliną
10.30          Za + Annę Mika 5 r. śm. z rodzicami

Copyright © 2017 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.