Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 03-09.08.2020

Poniedziałek 3.08

6.30       Za + Bronisławę Dziergas

Wtorek 4.08

17.00     W int. młodzieży

Środa 5.08

6.30       Za + Edwarda Kociołka

Czwartek 6.08

17.00     Za + Anielę Wojtusiak z rodzicami i rodzeństwem

Piątek 7.08

6.30       Za + Michała Kublina 9 r. śm. z rodzicami i siostrą z mężem
17.00     Za + Józefa Jagosza z synem Henrykiem

Sobota 8.08

17.00     Za + Antoninę Juraszek z mężem Józefem

Niedziela 19 Zw. 9.08

8.30      Za + Józefa Wandzla z żoną Katarzyną i babcią Karoliną
10.30     Za + Józefa Mizię 2 r. śm z rodzicami

Copyright © 2020 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.