Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 02-08.08.2021

Poniedziałek 2.08

6.30       Za + Mariana Młynarskiego

Wtorek 3.08

17.00     Za + Michała Kublina 10 r. śm. z rodzicami i siostrą z mężem

Środa 4.08

6.30       Za + Henrykę Bednarz

Czwartek 5.08

17.00     O bł. Boże i op. Matki Bożej dla Dawida Michalskiego w 1 r. urodzin i
               chrztu św.

Piątek 6.08

6.30       Za + Irenę i Karola Grzegorzek r. śm.
17.00     Za + Marię 4 r. śm. i Bernarda 31 r. śm. Józefiok z rodzicami i teściami

Sobota 7.08

17.00     Podziękowanie Bogu i Matce Bożej za odzyskane zdrowie i otrzymane
             łaski dla całej rodziny z prośbą o dalszą opiekę i bł. Boże

Niedziela 19 Zw. 8.08

8.30       Za + Katarzynę Wandzel z mężem i teściową
10.30        Za + Józefa Mizię

Copyright © 2021 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.