Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 21-27.01.2019

Poniedziałek 21.01

6.30         Za + Danutę Kumorek

Wtorek 22.01

17.00       Za + Michała Kociołka 20 r. śm.

Środa 23.01

6.30         Za + Heleną Wolną z mężem

Czwartek  24.01

17.00       Za + Annę Handzlik z mężem i rodzicami

Piątek   25.01

6.30         Za + Fryderyka Surówkę

Sobota 26.01

17.00       O bł. Boże i opiekę Matki Bożej Różańcowej dla Beaty i Wiesława
               w 25 r. ślubu

Niedziela 2 Zw.   27.01

8.30         O bł. Boże, op. Matki Bożej Różańcowej i zdrowie dla sióstr z Róży
                Barbary Tracz i ich rodzin
10.30      Za + Jana Kriśtę 1 r. śm.

Copyright © 2019 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.