Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 01-07.06.2020

Poniedziałek 1.06

6.30       Za + Henryka Jagosza

Wtorek 2.06

17.00     Za + Helenę Kobza z mężem

Środa 3.06

6.30       Za + Edwarda Kociołka

Czwartek 4.06

17.00     W int. Bogu wiadomej

Piątek 5.06

6.30       Za + Stanisława Knapka
17.00     Za + Annę Tracz 9 r. śm. z rodzicami

Sobota 6.06

17.00     Za + Rozalię Wojtusiak z mężem

Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy 7.06

8.30       Za + Władysława Rubysa 2 r. śm.
10.30      Za + Tadeusza Ziajkę z siostrą Wandą

Copyright © 2020 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.