Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2020

- W pt. (III m-ca) modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

- W sob. święto Katedry św. Piotra, apostoła.

- W sob. po Mszy Świętej o 17.00 spotkanie przygotowujące do posługi do Mszy Świętej w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego.

- W ndz., ostatnią przed Wielkim Postem, rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o 8.30 do 10.30 i po Mszy Świętej o 10.30 do 15.00 zakończone Koronką do Bożego Miłosierdzia. W ndz. ofiary zebrane podczas Mszy Świętej będą przeznaczone na cele duszpasterstwa w diecezji.

Copyright © 2020 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.