Ogłoszenia duszpasterskie 31.05.2020

- Od pn. rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

- W pn. święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. W tym dniu modlimy się za dzieci.

- Dzieci I komunijne w swoim białym tygodniu będą przychodziły na Mszę Świętą o 17.00 (wt.,czw.,pt., sob.,)

- W śr. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wsp. św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

- W czw. święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

- W I czwartek modlimy się za kapłanów i prosimy o liczne i dobre powołania do służby w Chrystusowym Kościele. Spowiedź o 16.30

- W I piątek miesiąca oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msze św. o 6.30 i 17.00. Spowiedź o 16.00. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 7.45 po uprzednim zgłoszeniu.

- W I sob. czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Różaniec po Mszy Świętej poprowadzi Róża Heleny Knapek.

- W przyszłą ndz. uroczystość Najświętszej Trójcy. Zmianka tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o 8.30. Składka przeznaczona na potrzeby diecezji.

- Od 7 czerwca br. poprzednia dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii obejmująca wszystkich wiernych Diecezji Bielsko-Żywieckiej zostaje zawężona do osób starszych, chorych i odczuwających lęk przed zarażeniem.

- Od 30 maja br. nie obowiązuje limit osób w kościele.

Copyright © 2020 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.