Ogłoszenia duszpasterskie 20.05.2018

- Nabożeństwa majowe w tygodniu o 16.40 i Msza św. o 17.00. W ndz. po Mszy św. o 8.30

- W pn. święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. w kapliczce Św. Anny o 16.00

- W czw. święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

- W sob. wsp. św. Filipa Nereusza, kapłana. Modlimy się w tym dniu za nasze mamy.

- Msza św. w int. dzieci I komunijnych ich rodzin i pielgrzymów do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie odprawiona 20. 09. 2018

- W przyszłą ndz. składka będzie przeznaczona na Dom Księży Emerytów w Andrychowie.