Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2018

- Spotkanie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. II gim. i III gim. we wt. 16.01 po Mszy św. o 17.00 w sali pod kościołem.

- W śr. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wsp. św. Antoniego, opata.

- W czw. rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Spotkanie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. VII w czw. 18.01 po Mszy św. o 17.00 w sali pod kościołem.

- W pt. oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.

- Spotkanie opłatkowe dla ministrantów, lektorów, scholii i ich rodzin 20.01 (sob.) o 10.00 w sali pod kościołem.

- Spotkanie opłatkowe dla Rady Duszpasterskiej, Rady Ekonomicznej, Kręgu Biblijnego i Zespołu Charytatywnego także 20.01 (sob.) o 18.00 na plebani.

- W najbliższą niedzielę (III m-ca) ofiary zebrane podczas Mszy św. będą przeznaczone na potrzeby naszej parafii. W ndz. 21.01 podczas Mszy św. o 10.30 będzie kolędował zespół regionalny „Jodełki”.

- Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe rodzin. Składam serdeczne podziękowanie (również w imieniu P. Kościelnego i ministrantów) za wspólną modlitwę, okazywaną życzliwość, gościnność, zainteresowanie życiem parafii i złożone ofiary. W intencji wszystkich, których odwiedziliśmy z wizytą duszpasterską będzie odprawiona Msza św. 3.05 o 8.30. Dla rodzin, które nie mogły być obecne na kolędzie jest jeszcze możliwość kolędy dodatkowej, po uprzednim ustaleniu terminu odwiedzin.