Ogłoszenia duszpasterskie 14.10.2018

- Msze św. w październiku w dni powszednie są o 17.00 ze wzgl. na nabożeństwa różańcowe, które rozpoczynamy o 16.30.

- W niedziele nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o 8.30

- W śr. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy .

- Wypominki za zmarłych roczne i jednorazowe można zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

- Znicze cmentarne od jutra będzie można nabyć przy wyjściu z kościoła. Rozprowadza je schola parafialna. Dochód przeznaczony jest na paczki mikołajowe i wycieczkę dla scholi i ministrantów. Wszystkim nabywcom i jednocześnie ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie.

- W tym tygodniu poprowadzą różaniec:

pn.- kl. VIII

wt.- kl. V

śr. – kl. IV

czw. – ministranci i lektorzy

pt. – kl. VI

sob. – Róża Marii Kmiecik

- W najbliższą niedzielę (III m-ca) ofiary zebrane podczas Mszy św. będą przeznaczone na dębowe meble do zakrystii.