Ogłoszenia duszpasterskie 11.11.2018

- W pt. oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji III piątku m-ca.

- W ndz. 18.11 podczas Mszy świętych klerycy z WSD w Krakowie będą głosić świadectwo o powołaniu kapłańskim w ramach tzw. Niedzieli Powołań. Będą mieli także spotkanie z Liturgiczną Służbą Ołtarza (ministranci i lektorzy), ze scholą i kandydatami do bierzmowania o 9.30 w sali pod kościołem.

- W najbliższą niedzielę (III m-ca) ofiary zebrane podczas Mszy św. będą przeznaczone na meble do zakrystii.

- Od 1 stycznia 2019 jest możliwość wynajęcia parteru w Domu Katechetycznym. Proszę o wcześniejsze zgłoszenie się osoby zainteresowanej, w celu uzyskania przeze mnie zgody z kurii diecezjalnej na wynajem części budynku parafialnego.